Sık Sorulan Sorular

Koltuk yıkama işlemini nasıl yapıyorsunuz.?

Öncelikle koltuk kumaş yapısına uygun ürünü seçimi ile işleme başlanır. Bu koltuk kumaşınızın dokusu ve yapısı göz önünde bulundurularak tespiti olmaktadır. Nedeni ise bazı kumaş yapıları sert bu tip kumaşlar kiri yüzeyine hapsetmesidir. Bazı kumaş yapıları ise çok narin olmasından dolayı işlem daha bir hassasiyet gerektirir. Hazırlanan solüsyon koltuk kumaşına uygulama yapılır. Bu işlem 5 ile 10 dk Koltuk yüzeyinde bekletilir. Ardından yıkama işlemine geçilir. Yıkama esnasında kesinlikle fırça veya başka bir araç kullanılmaz. Aksi taktirde kumaşınız zedelenir ve dolgusu bozulabilir. Makine uç kısmında bulunan şeffaf bölümden berrak su gelene kadar yıkama işlemi devam eder. Burada önemli olan koltuğunuzun derinlenmesine temizlenmesidir.  Makinenin ucunda bulunan şeffaf bölümden gelen berrak su  tam da bu anlama gelmektedir. Süngere işlemiş kir artık tamamen alınmış ve kullanım süresi maksimuma çıkmıştır. KOLTUK kumaşı üzerinde kullanıma bağlı oluşan lekeler var ise üstün leke çıkarıcı ürünler ile lokal işlem yapılarak lekeler yok edilir.

Koltuklarımdaki tüm lekeler çıkar mı? 

Kirden oluşmuş tüm lekeler çıkar. Leke konusunda görmeden analiz etmeden tüm lekeleri çıkar demek mümkün değildir. Bunun garantisini verenler sizin samimiyetinizi su istimal etmektedirler. Çünkü leke denilen olay lekenin ne olduğunun bilinmesi lekenin ne zaman oluştuğunu bilinmesi. Lekeye daha önce bir işlem yapılıp yapılmadığının bilinmesi gibi etkenler ile tespiti mümkün olmaktadır. Mesela basit bir örnek verecek olursak çay lekesi çok basit bir lekedir. Çıkması mümkün ama çaya şekerli ile bulunduğu yüzeyden çıkarmak neredeyse imkansızdır. Aynı şey kahve içinde söylenebilir. Saymadığımız daha bir çok etken leke çıkmaması için etkendir. Ama şundan emin olun bizim kullandığımız ürünler alanında en iyiler arasında yer almaktadır.

Soru: Koltuk Yıkama Her Mevsim Yapılır mı?

Cevap: Evet. Koltuk yıkama hizmetimizden kış aylarında ve yağışlı havalarda da yararlanabilirsiniz.

Soru: Koltuk Yıkama Ne Kadar Sürer?

Cevap: Koltuklarınızın kir ve leke durumununa göre değişiklik göstermek ile birlikte standart bir takımda yıkama işlemi yaklaşık olarak 1 – 1.5 saat aralığında sürer.

Soru: Yıkanan Koltuk Ne Zaman Kurur?

Cevap: Koltuklarınızın kuruma süresi yaklaşık olarak 6 saattir. Yıkamadan sonra çekme makinesi kullanıldığı için genelde koltuklarınızda yoğun bir ıslaklık kalmaz. Ancak biz yinede bir tam gün koltuklarınızı kullanmamanızı tavsiye ediyoruz.

Soru: Koltuk Yıkamada Her Leke Geçer Mi?

Cevap: Yıkamalarda son sistem makine ve özel deterjan kullanıyoruz. Lekelerin %99 nının geçeceğini garanti ediyoruz.

Soru: Koltuk Yıkama Fiyatları Nasıldır?

Cevap: Koltuk yıkama fiyat listesi yıkanacak koltuk takımının parça sayısına ve ekstra bölme – sandık olup olmamasına göre değişir. Takıma ait yıkanacak sandalye ve yastık – minder varsa bunlarda fiyatı değiştirecektir. En doğru bilgiyi müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Soru: Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Cevap: Koltuk Yıkama sıcak su, özel fırçalama makinesi, uygun deterjan, su çekme makinesi kullanılarak yapılır. Önce koltukların üzerine özel deterjan sünger yardımı ile dağıtılır. Daha sonra fırçalama makinesi ile koltuk iyice fırçalanır. Bol su kullanılarak yapılan bu işlemin sonunda su çekme makinesi ile koltukların içinde var olan kirli su tekrar çekilir.

Soru: Koltuk Yıkama, Koltukları Yıpratır Mı?

Cevap: Kesinlikle hayır. Kullandığımız deterjanlardan tutunda makine ve ekipmanlarımıza kadar hiçbiri koltuğunuzun kumaşına zarar vermez. Koltuklarınızı firmamıza gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.