Otel Koltuk Yıkama

Oteller, pansiyonlar gibi konaklama alanındaki en önemli parça olan yataklarınız yeni nesil makinalarımız ile güven ve titizlikle temizlenmektedir. Rahat bir uyku ve dinlenmenin başında yatak temizliğinin geldiği bilimsel olarak açıklanmıştır.

Otel veya herhangi bir konaklama hizmeti vermekteyseniz sizinde en önem verdiğiniz ilkelerinizden biride müşteri memnuyetidir. Konaklamak için gelen müşterilerinizin de ilk olarak UZMAN KOLTUK YIKAMA ile ilgili dikkat edeceği nokta hijyendir. Herşeyden önce temiz olmayan bir koltuk, yatak varsa bu müşterileriniz için problem olabilir.

Bizi arayıp konum bilginizi verdikten sonra ekibimiz adresinize gelir ve özel karışım ilaçlar ile yatağınızı yıkarlar. Yıkama işleminden hemen sonra son teknoloji sanayi tipi vakum makinemizle içine verilen su bakteri ve mikropları içine hapsederek geri çekilir.

Koltuk ve Yatağınızı emanet edeceğiniz firmalara dikkat etmeniz önemlidir, içeride az miktarda bile bırakılan su, nem,ilaç torkusu yatağınızın içinde zamanla koku yapabilir ve en önemlisi ömrünü kısaltabilir.