Bursa Otel Koltuk Yıkama

Otel Koltuk Yıkama

Geçici de olsa bir yaşam alanı olarak sayılan otellerde yer alan koltuklar zaman içerisinde kirlenmektedir. Temiz bir otelde kalmak ise her müşterinin dileğidir. Otel koltuk yıkama Tıpkı evler ve ofisler vb. alanlarda olduğu gibi kaliteli temizleme malzemeleri kullanılarak temizlik yapılması gerekmektedir. Her iş gibi bu işin de ehline teslimi şarttır.

Otel Koltuk Yıkama Firmaları

Her ne kadar “housekeeping” görevlileri bulundursa da otel koltuk yıkama firmaları tarafından sağlanan hizmetler kadarını veremezler. Koltukların temizlenmesinde kumaşa özel temizlik malzemesi kullanılması, sadece bu alanda uzmanlaşmış ekibin bulunması şarttır. bu da profesyonel bir koltuk yıkama firmasının işidir. Bu şekilde otel çalışanlarına ekstra iş yükü binmemektedir.

Otel Koltuk Yıkama Fiyatları

Temizliği yapılarak pırıl pırıl hale getirilecek koltuk sayısına göre otel koltuk yıkama fiyatları değişiklik göstermektedir. Belli periyotlarla bu hizmetin alınması talep edildiği takdirde fiyatlar daha ekonomik hale getirilebilmektedir. Mekanı boşaltmadan yerinde yapılacak koltuk yıkama hizmeti ile taşıma maliyeti ve taşıma esnasında oluşacak olası riskler bertaraf edilmektedir.

 

Bursa Koltuk Yıkama, Bursa Koltuk Yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir